ПРИЄДНУЙТЕСЬ

Отримайте бонусну картку лояльності «YUKI»

  • безкоштовно в VIBER BOT
  • безкоштовно при купівлі товарів на суму від 500 грн.
  • або придбайте її за 3 грн. в магазинах мережі

НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСИ

Під час розрахунку на касі пред’явіть Вашу картку лояльності або назвіть номер телефону, який Ви вказували в реєстраційній анкеті. Відсоток нарахування бонусів залежить від загальної суми покупки:

загальна сума покупок % нарахування бонусів % по програмі “іменинник”
до 5 000грн. 3%
від 5 001 до 10 000 грн. 5% 10%**
від 10 001 грн. 7%* 10%**

*за умови придбання товарів одним чеком на суму від 500 грн. **програма «Іменинник» поширюється на власників бонусних карт, загальна сума покупок яких перевищує 5000 грн. За програмою «Іменинник» нараховуються бонуси у розмірі 10% від суми покупки в період 5 днів ДО, 5 днів ПІСЛЯ та у сам день народження власника картки та його дітей (виключно на товари для дітей).

РОЗРАХОВУЙТЕСЬ БОНУСАМИ

1 бонус = 1 гривня

– Термін дії бонусів необмежений, за умови здійснення хоча б однієї покупки, використовуючи бонусну картку в магазинах «YUKI» протягом 1 року.

– Активація бонусів відбувається через 15 календарних днів після їх зарахування на бонусний рахунок.

– Щоб розрахуватись бонусами – наявність картки лояльності обов’язкова.

– Бонусами можна розрахуватись до 50% від вартості товару.

Картка в твоєму телефоні - Viber bot

Картку в електронному форматі покупець може отримати безкоштовно та без додаткових умов щодо її придбання, у VIBER BOT

Приєднуйтесь та будьте в курсі новин та акцій мережі, самостійно контролюйте надходження бонусів,  дізнайвайтесь про доступну суму бонусів та загальну суму покупок.

FAQ - Часті запитання

Програма лояльності «YUKI» – це бонусна програма лояльності, яка є комплексом дій і заходів, що діє у мережі магазинів «YUKI». Участь у програмі дає Вам можливість: – Накопичувати бонуси за кожну покупку – Використовувати бонуси для розрахунку до 50% від вартості товару – Контролювати Ваш бонусний рахунок користуючись viber bot – Отримувати вигідні пропозиції та привілеї

Якщо Ви вже є Учасником програми лояльності «YUKI» розмір відсотку накопичення бонусів буде відповідати загальній сумі зроблених покупок. Якщо загальна сума зроблених покупок становить до 5000 грн., Вам буде нараховуватись бонуси в розмірі 3% від суми поточної покупки. Якщо загальна сума зроблених покупок становить від 5000 до 10000 грн та більше 10 000 грн., Вам буде нараховуватись бонуси в розмірі 5% та 7%* відповідно, а також Ви прийматиме участь у програмі «Іменинник», тобто отримуватиме бонуси в розмірі 10% за 5 днів ДО, 5 днів ПІСЛЯ та у сам день народження власника бонусної картки та його дітей (виключно на товари для дітей).

*за умови придбання товарів одним чеком на суму від 500 грн.

Програма лояльності діє тільки в мережі «YUKI», а саме:

– м.Київ, вул. Малишко, 39

– м. Чернігів, вул. Старобілоуська, 16а

– м. Чернігів, вул. 77-ої Гвардійської дивізії, 1в в ТРЦ «Hollywood»

– м. Вінниця, вул. Некрасова, 24 біля Центрального ринку

– м. Вінниця, вул. Келецька, 47д ТЦ «Грош»

– м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 17 ТРЦ «Квартал»

– м.Київ, проспект Правди, 47. ТРЦ “RETROVILLE”

– м.Ірпінь, вул. Центральна, 29. ТЦ “Irpin City”

– м.Бровари, вул. Київська, 239. ТЦ “Mark Moll”

 

Картка лояльності «YUKI» – це неплатіжна пластикова або електронна картка, випущена Організатором програми, що надається Учаснику на умовах передбачених програмою лояльності та має унікальний в рамках програми номер, що дозволяє ідентифікувати Учасника.

Отримати бонусну картку лояльності «YUKI» можна:

  • безкоштовно в VIBER BOT
  • безкоштовно при купівлі товарів на суму від 500 грн.
  • або придбайте її за 3 грн. в магазинах мережі

Термін дії бонусної карти «YUKI» необмежений за умови дії програми лояльності. Організатор програми на свій розсуд має право вносити будь-які зміни в діючі Правила програми в будь-який час, попередньо повідомивши Учасника програми про внесення таких змін не пізніше ніж за 10 календарних днів до набрання їх чинності, шляхом розміщення відповідної інформації у мережі магазинів «YUKI» та/або на сайті Організатора. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити програму в будь-який час, повідомивши про це Учасників програми за 1 календарний місяць, шляхом розміщення відповідної інформації у мережі магазинів «YUKI» та/або на сайті Організатора.

Активація бонусної карти відбувається після заповнення і підписання Учасником реєстраційної анкети та введення даних Учасника бонусної програми в клієнтську базу Організатора. Обробка анкети здійснюється протягом 15 днів після надання Учасником вірно заповненої анкети Організатору програми.

Або після заповнення електронної анкети через в VIBER BOT

Учасник має право зміни зазначені дані в реєстраційній анкеті в будь-який час шляхом заповнення нової анкети в будь-якому магазині мережі. Обробка анкети відбудеться за стандартним регламентом протягом 15 днів після надання Учасником вірно заповненої анкети Організатору програми.

Учасник програми своїм підписом, залишеним в анкеті, підтверджує, що ознайомлений та згодний з Правилами програми та надає добровільну згоду на обробку будь-якими способами своїх персональних даних, а саме включення до баз даних, зокрема й передання, в тому числі транскордонне, своїх персональних даних «YUKI» та іншим третім особам з метою систематизації, включення їх до баз даних, надсилання інформації рекламного та/або нерекламного характеру і/чи будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України. Своїм підписом Учасник програми підтверджує, що ознайомлений з правами, котрі стосуються персональних даних, а також підтверджує, що «YUKI» й інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти на адресу Учасника письмове повідомлення про права, мету збору даних і осіб, яким передаються персональні дані.

Бонуси – умовна одиниця виміру у програмі, що нараховується на рахунок Учасника та може бути використана Учасником при здійсненні покупок на умовах, передбачених програмою. 1 бонус = 1 гривні

Під час розрахунку на касі пред’явіть Вашу карту лояльності, електронну чи пластикову, або назвіть номер телефону, який Ви вказували в реєстраційній анкеті. Відсоток нарахування бонусів залежить від загальної суми покупки. Деталі дивіться на початку сторінки.

З 1 квітня 2019 року наявність бонусної карти для накопичення бонусів не обов’язкова. Достатньо назвати номер телефону, який був вказаний як контактний номер в реєстраційній анткеті.

Більше покупок – більше розмір відсотку накопичення бонусів. А також приймати участь у рекламних акціях, що надають можливість разове збільшення розміру відсотку накопичення бонусів.

Про всі акції можна дізнатися на наших сторінках в соціальних мережах та підключившись до публічного акаунту YUKI в viber.

Інформація про загальну суму зроблених покупок та про бонуси, що були нараховані та розмір бонусів, що доступні до використання роздруковується у кожному чеку. Дану інформацію можна отримати підключившись до публічного viber-аканту YUKI.

Використання бонусів проходить за наступною формулою: 1 бонус = 1 гривня Сума бонусів, яка може бути використана в одному чеку, визначається Учасником програми в залежності від кількості доступних для використання бонусів на рахунку Учасника та не більше 50% суми чеку.

Термін дії бонусів необмежений, за умови здійснення хоча б однієї покупки використовуючи бонусну карту в магазинах «YUKI» протягом 1 року.

При виникненні питань щодо неправильного нарахування, або списання бонусів з вашої картки, необхідна обов’язкова наявність чека, в якому була здійснена транзакція. При відсутності чека, претензії не приймаються.

У випадку повернення Учасником придбаного ним товару, нараховані за товар бонуси списуються з бонусної картки.

Учасник програми має можливість перевірити суму накопичених на рахунку Учасника бонусів, зателефонувавши на номер гарячої лінії 0(800) 210-077 та назвавши номер картки та прізвище, ім’я, по-батькові та\або інші персональні дані, що заповнювались Учасником в анкеті для участі в програмі. Також, перевірити баланс бонусів можна підключившись до публічного viber-акаунту YUKI.

Учасник програми має право зареєструвати для себе тільки одну пластикову та одну електронну бонусну картку, за умови, спільного номеру телефону для обох карток. У разі, якщо учасник має декілька карток, Організатор програми залишає за собою право перерахувати бонуси, які були отримані з цих карток, на одну бонусну картку Учасника програми виходячи з конкретних умов та підстав в конкретній ситуації.

Бонуси не мають готівкового вираження та не дають права на одержання їх у грошовому еквіваленті.

Бонуси стають активними для використання через 15 днів після здійснення покупки, а відповідно нарахування бонусів на рахунок Учасника.

Використання бонусів можливо тільки при наявності карти лояльності, пластикої або електронної

У випадку якщо бонусна карта заблокована, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію 0(800) 210-077.

У випадку втрати, викрадення, пошкодження бонусної картки Учаснику необхідно зателефонувати на гарячу лінію 0(800) 210-077 або звернувшись до касира будь-якого магазину мережі для блокування картки. Блокування картки можливе тільки за умови, якщо Учасник знає номер картки та/або прізвище, ім’я, по-батькові та інші персональні дані, що заповнювались Учасником в анкеті для участі в програмі. Після блокування картки Учасник має звернутися з номером заблокованої картки в будь-який магазин «SHKET&FАINAMODA», де діє програма, з паспортом або іншим посвідченням особи, що містить фотографію та придбати нову бонусну картку. Вартість картки становить 3 грн. Учасник програми також має заповнити заяву щодо перенесення бонусів зі старої картки на нову. Заява щодо перенесення бонусів зі старої картки на нову може бути прийнята лише після перевірки особи Учасника та у випадку відповідності персональних даних у заяві та в анкеті, що раніше заповнювалась для участі у програмі. Перенесення бонусів зі старої картки на нову здійснюється трьох робочих днів після прийому заяви від Учасника програми.

Детальні умови програми лояльності можна подивитись за посиланням

Close
Close
Close

Мій кошик

Кошик порожній!

Продовжити покупки