Мережа сімейного шопінгу

Мережа сімейного шопінгу

Про компанію

«YUKI» (Юкі) – компанія-власник мережі магазинів сімейного шопінгу «YUKI» з власними торговими марками, виробництвом на фабриках Туреччини та України.

«YUKI» – компанія повного циклу. До структури компанії входить власний NPD департамент, виробництво, логістика, розподільний центр, роздрібна мережа та e-commerce.

Компанія «YUKI» працює без посередників  – це дає можливість гарантувати якість та безпечність продукції, пропонувати найкращу ціну, а також швидкість поставок, скорочуючи ланцюг розробка-виробництво-клієнт.

На сьогодні мережа налічує 11 магазинів, що розташовані у 6 містах України.

Як ми виглядаємо

Місія

Бути улюбленим місцем сімейного шопінгу заощаджуючи гроші та час, щоб дорослі та діти проводили більше часу разом.

Колектив “YUKI”

Цінності

Наша філософія ведення бізнесу та взаємовідносин з клієнтами будується на 5 гілках – любов, довіра, турбота, повага та вдячність. Наші клієнти це найдорожче, що ми маємо, тому задля них ми постійно розвиваємось та робимо їх покупки безпечними, комфортними та вигідними.

Чому «YUKI» та що означає знак?

Що означає «YUKI» – це певне ком’юніті людей, яких об’єднують спільні цінності. Для нас YUKI – це, як кожен окремий гість, так і всі ми разом. YUKI не має віку та статі – ми поєднуємо як, дорослу аудиторію, так і дітей.

Знак «YUKI»   – Це дерево пальма з п’ятьма гілками, на яких будується наша філософія: любов, довіра, турбота, повага та вдячність. Одночасно з деревом в цей знак закладено дві  букви «Y» тобто – «You» Y+Y.

Наш асортимент

АСОРТИМЕНТ ДЛЯ ДІТЕЙ

Одяг для дітей та підлітків 35%
Взуття для дітей та підлітків 13%
Іграшки для новонароджених та дітей 38%
Коляски, меблі та аксесуари для дит. кімнати 10%
Інше 4%

АСОРТИМЕНТ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Одяг для дорослих 69%
Взуття для дорослих 17%
Галантерея та стильні аксесуари 11%
Товари для дому 3%

Наші Клієнти

Кількість покупців нашої мережі магазинів постійно зростає і на данний момент складає більше 100 000 клієнтів за місяць.

Розподіл за статтю

  • Чоловіча
  • Жіноча

Наявність дітей

  • Так
  • Ні

Співпраця і темпи розвитку

За останні два роки компанією «YUKI» було організовано відкриття  4 магазинів загальною площею понад  6 000кв.м.

Запевняємо, що компанія «YUKI» вміє вибудовувати партнерські відносини з орендодавцями, постачальниками, підрядниками і завжди виконує свої зобов’язання в повній мірі і вчасно. Ніколи не допускає заборгованості, завжди з радістю розглядає івент та маркетингові ініціативи своїх партнерів. На даний момент компанія  знаходиться на стадії активного переговорного процесу з керівниками і власниками ТРЦ та об’єктами для стрит-рітейлу з метою довгострокового взаємовигідного співробітництва і розвитку своєї роздрібної мережі.

Досягнення та соціальна місія

Активність та креативність, на ряду з професійним підходом в роботі та розвитку компанії, стали швидко помітними й гідно оцінені в бізнес-середовищі.

  • «Народний Бренд 2021» 1 місце, Чернігів
  • «Найкращий дизайн інтер’єру в рітейлі України 2018». Головна премія на британському конкурсі Europe Property Award.
  • «Народний Бренд 2018» – 3 місце, Вінниця
  • «Народний Бренд 2017» – 2 місце, Вінниця
  • «Підприємець року 2014» – переможець в номінації «за високі досягнення в розвитку послуг» – обласний конкурс, Чернігівська обласна торгово-промислова палата
  • Неодноразові нагороди та подяки за підтримку соціально-важливих для суспільства заходів, спортивних змагань, дитячих проектів, тощо …

Компанія «YUKI» ні на мить не зменшує темпи розвитку і постійно докладає  зусиль, щоб завжди відповідати високом стандартам. Ініціює та бере участь в благодійних, соціальних заходах та ініціативах суспільного життя міст де ми маємо честь працювати.

Цікаві Факти

0
Відкрито магазинів
0
Загальна площа -більше
0
Лояльних клієнтів
0
Продано товарів за 2 роки
0
Товарів продається кожну хвилину
0
> Співробітників