Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

М`яч Ігровий спорт

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Ігрові м'ячі — для спорту та повсякденної активності

Активне проведення часу необхідне для фізичного та психоемоційного здоров'я людини. Особливо важливим є такий спосіб відпочинку для дітей різного віку. Баскетбольний м'яч, як і футбольний або волейбольний, важливий атрибут для повсякденних ігор.

Вироби поділяються на кілька категорій:

 • надувні для купання та активностей на воді;
 • футбольні;
 • тенісні;
 • м'ячі-трансформери;
 • баскетбольні;
 • волейбольні;
 • стрибунці та інші.

Більшість описаних моделей призначені для ігор із дітьми молодшого віку, проте це не стосується спортивних м'ячів.

Останні призначені переважно для дітей шкільного віку 6+, а також підлітків та дорослих. Залежно від призначення вони відрізняються за формою, кольором та розміром. Наприклад, футбольний м'яч відрізняється від баскетбольного величиною та малюнком на поверхні.

miach-dlya-igor

На що звертати увагу при виборі

Моделі, що використовуються для різних дитячих ігор, зазвичай легкі та компактні, тому зручні для забав з дітьми молодшого віку. Вони виконані з гладкої або рельєфної поверхні та додатково розвивають тактильну чутливість.

Якщо потрібно купити м'яч для занять спортом, необхідно звертати увагу на такі критерії:

 1. Пляжні. Ці вироби, як правило, відрізняються яскравим забарвленням, а також відносно невеликою вагою та розміром. Як правило, їх використовують для ігор на воді чи аматорського пляжного волейболу.
 2. Професійні. Оскільки ці м'ячі використовуються у спортивних змаганнях різного рівня, вони відрізняються покращеними параметрами пружності та аеродинаміки. Виробники наносять на них логотипи та інші знаки бренду.
 3. Для матчів. Призначені для змагань з волейболу та футболу аматорського рівня, що випускаються з сертифікатом IMS.
 4. Тренувальні. Мають максимальну зносостійкість, не стираються після довгої гри на полі або в залі.

Окремо можна знайти моделі для приміщення або вулиці.

Особливості покупки залежно від типу

Звертають увагу на призначення виробу та стиль гри – аматорський чи професійний. Мають значення вага, матеріал та місце використання. Для команди також важливий колір зазвичай вибирають спортивний інвентар під відтінки форми.

Волейбольний м'яч, як футбольний чи баскетбольний, підбирають за таким же принципом. Сучасні моделі підходять для гри як усередині приміщень, і на вулиці. Другий варіант обов'язково повинен мати водовідштовхувальне покриття.

Усі спортивні вироби раніше випускали зі шкіри, проте для виготовлення сучасних моделей найчастіше використовують поліуретан. Цей матеріал має високий відсоток зносостійкості та не боїться вологи.

Як купити

На сайті магазину ЮКІ є класичні моделі спортивних м'ячів у різних кольорах, а також м'ячі-трансформери, різні формові вироби та стрибунці. Вони випускаються в різних кольорах та малюнках, підходять для індивідуальної чи командної гри.

В онлайн каталозі можна вибрати відповідну модель для конкретних цілей із гуми, ПВХ, пластику, EVA-матеріалу, а також комбіновані. Достатньо визначитись із призначенням м'яча та його розмірами, після чого оформити замовлення з доставкою по всій території України.

Вгору