Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Конструктор Lego Конструктори

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

LEGO для захопливих ігор та розвитку

Іграшки для дітей призначені не тільки для розваги, а й формування базових навичок, які стануть у пригоді в житті. Лего, купити які однаково варто хлопчикам і дівчаткам, можна освоювати разом із вивченням форм, розмірів, кольорів. Це конструктори, що складаються з багатьох дрібних деталей для створення цілих світів.

Граючи з LEGO, дитина здійснює багато рухів пальчиками, що сприяє формуванню дрібної моторики та розвитку відразу двох півкуль мозку. В інтернет-магазині YUKI можна вибрати пропозиції з різних серій – транспорт, космос, Майнкрафт, дитячий садок та багато іншого. Ціна залежить від оформлення, призначення (віку дитини), кількості деталей.

Ключові особливості конструкторів

У кожному пакуванні є безмежний ресурс, з якого можна зібрати справжній зореліт, перегоновий автомобіль, яхту, створити сцену для сюжетної гри. У процесі дитина пробує себе в ролі інженера, тому що їй потрібно поєднати деталі, щоб отримати результат. Купити Лего пропонується з інструкцією, де крок за кроком пояснюється, як зібрати іграшку.

konstruktory-lego-yuki-2

p>Часу на будівництво та складання на початковому етапі може знадобитися багато, адже важливо не лише прикріпити потрібний елемент, а й правильно знайти його. LEGO випускається в широкому асортименті, існують навіть набори великих деталей, призначені для малюків від 1 року. Вік завжди вказується на пакуванні, тому вибирати за цим критерієм легко.

 

Лего – конструктор, з яким можна грати як завгодно, та експериментувати, поєднуючи різні компоненти. Це можливість для дитини відчути себе творцем чогось нового, виявити фантазію та уяву. З готовими фігурками, будиночками, машинками буде цікаво грати, вигадуючи різноманітні сюжети та заразом розвиваючись емоційно.

Чому корисно грати з LEGO

Тематик багато, тому завжди можна підібрати конструктор за захопленнями дитини. Усі деталі у комплектах відрізняються високою якістю, вони не дряпаються, не втрачають цілісності, не бояться води. Безліч різновидів, можливість вибору за віком та іншими критеріями – не єдині переваги цієї іграшки.

Купити конструктор Лего варто завдяки комплексному позитивному ефекту:

  • розвиток дрібної моторики та рухових навичок. Маленьким пальчикам доведеться добре попрацювати, щоб поєднати дрібні деталі між собою або роз'єднати, коли зібрано неправильно;
  • розвиток мови та мислення. Коли дитина грає в конструктори LEGO з іншими дітьми, вони спілкуються між собою, обговорюють, як зібрати той чи інший предмет. Якщо побудувати ціле місто Майнкрафт із великого набору, для гри потрібно буде вигадати сюжет;
  • вивчення форм предметів, розвиток тактильних відчуттів, аналітичного мислення, щоб знайти деталь, вказану в інструкції, необхідно відрізнити її серед інших за розміром, кольором та іншими параметрами;
  • формування вміння концентруватися, бути зосередженим та уважним. Без цього не вдасться зібрати потрібну фігуру та досягти результату. У процесі знадобляться також наполегливість, терплячість та цілеспрямованість – навички, які стануть у пригоді у дорослому житті;
  • розвиток творчого мислення. Кожен наступний крок потрібно продумувати та планувати, продумувати різні комбінації, аналізувати. Не обов'язково обмежуватися лише вигаданими виробниками формами – можна виявити більше творчості та розробити свої.

konstruktory-lego-yuki-min

Дитячі конструктори Лего розраховані на конкретну вікову категорію за кількістю, розмірами деталей та рівнями складності. Є різновиди на прості сюжети, або складніші, з можливістю створення 3D моделей, залежно від цього, вони відрізняються за ціною. Замовити цей товар зручно онлайн в інтернет-магазині «ЮКІ» з доставкою по Україні.

Поширені питання

⚙️Як відрізнити оригінал від підробки?

Одна з ознак – наявність на пакуванні голографічного елемента під назвою виробника. Кожна деталь також має оригінальне тиснення з найменуванням.

⚙️Чому краще купувати оригінальні набори Лего?

Аналоги коштують дешевше, але не настільки якісні та далеко не завжди безпечні. Оригінальний виробник використовує лише дуже міцний пластик без барвників та токсичних компонентів. Оригінали зручні й тим, що деталі різних серій у них поєднуються між собою.

⚙️Як правильно доглядати за конструктором?

Мити можна як кубики окремо, так і цілу конструкцію, для цього підійде вода не гарячіша за 40 градусів. Якщо іграшка дуже брудна, можна додати трохи мийного засобу – наприклад, використовуваного для посуду. Не варто сушити деталі феном або в мікрохвильовій печі, вони висохнуть природним шляхом.

⚙️Чи є обмеження за віком?

Зазвичай вони вказані на упакуванні. Лего випускає моделі для дітей віком від 1 року..
Вгору