Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Пазли для дітей

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Пазли: веселе дозвілля для розвитку

Є багато варіантів, чим зайнятися всією родиною, щоб цікаво провести час. Дорослим та дітям дуже подобаються пазли, купити які можна у різній тематиці. Це складні картинки чи мозаїки, що складаються з кількох дрібних і великих частин. Завдання гравця – зібрати ціле зображення, вказане на пакуванні, з безлічі шматочків.

Пазли чудово підходять для дітей, адже допомагають тренувати дрібну моторику пальців. Купити їх цікаво, щоб грати одному, удвох чи в компанії друзів. Видання відрізняються за кількістю елементів, від цього залежить час збирання. Для найменших випускаються прості зображення, для дорослих – великі картини тварин, природи, пам'яток.

Чому корисно збирати пазли

Грати з ними рекомендують навіть найменшим, лише дітям до 3 років необхідно вибирати варіанти з великими та твердими елементами. По суті, пазл є головоломкою, що складається з безлічі частин. Така іграшка розвиває пам'ять, адже щоб зібрати картинку, потрібно подивитися на неї, запам'ятати, вивчити найдрібніші деталі.

Купити пазли необхідно для злагодженої роботи різних відділів мозку. Коли пальці складають зображення з дрібних елементів, працюють відразу дві півкулі – права, що відповідає за аналітичні здібності, та ліва, що стимулює до творчості. Для успішного складання потрібно залучити відразу обидві, тому процес гри стає хорошим тренуванням для інтелекту.

pazly-yuki-1

Складання картини є монотонною, одноманітною процедурою. Більшу частину часу людина просто аналізує дрібні деталі, це допомагає відволіктися від життєвих проблем та негараздів. При тривалому вирішенні одноманітного завдання виходить повністю абстрагуватися від тривог, тому складання картинки з дрібних елементів за ефектом нерідко порівнюють із медитацією.

Які пазли можна купити

Головоломки такого типу не лише цікаві, а й корисні дітям. В інтернет-магазині YUKI представлено на вибір багато варіантів, що відрізняються за віком, тематикою, кількістю елементів. Простіші призначені для малюків, вони допомагають дитині зрозуміти, що ціле складається з дрібних частин, і заразом дізнатися більше про кольори, матеріали, випробувати нові тактильні відчуття.

Пазли для дітей корисні й тим, що пробуджують цікавість, викликають інтерес. Коли в кінці витраченого часу виникає результат, дитині хочеться спробувати інші, подивитися, що ховається всередині коробки або маминої сумки. Дістатись фіналу і скласти картинку в одне ціле буває непросто, тому головоломка вчить вперто йти до своєї мети.

pazly-yuki-2

Дитячі пазли, представлені в інтернет-магазині «ЮКІ», поділяються на кілька видів:

  • м'які. Їх роблять зі спіненої гуми;
  • магнітні. У кожній деталі є спеціальний елемент для приєднання до металевої поверхні;
  • дерев'яні вкладки. Ця іграшка відмінно підходить для найменших — немає ризику, що малюк випадково проковтне деталі, тому що вони тверді та великі;
  • картонні. Розрізані на дрібні частини картинки розраховані на дітей віком від 3 років.

Придбати популярні пазли в каталозі пропонується в яскравих кольорах. Всі картинки – високої якості, розраховані на багаторазову та часту експлуатацію.

Поширені запитання

🧩 Чого навчають пазли?

Як стверджують фахівці, головоломки розвивають образне та логічне мислення, сприйняття, довільну увагу. З їх допомогою дитина вчиться розрізняти форми та кольори.

🧩 Чим ще корисні пазли?

Грати з ними рекомендують гіперактивним дітям, адже у процесі збирання картинки формується посидючість. У старшому шкільному віці складати головоломки корисно, щоб відволіктися від проблем та підвищити самооцінку.

🧩 Скільки елементів буває у пазлах?

У пропозиціях для найменших – до 50, у складніших може бути кілька сотень або навіть тисяч.

🧩 З якого картону роблять пазли?

Для елементів картинок використовують палітурний матеріал — він не розклеюється і не розпадається, тому грати з ним можна часто і багато разів.
Вгору