Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Настільні ігри

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Настільні ігри для розвитку та розваг

Є багато варіантів, щоб цікаво провести час усією родиною. Один з них — настільні ігри, купити які пропонується у великій різноманітності. З кожним роком з'являється все більше пропозицій, від оновлених класичних версій до присвячених популярним фільмам, серіалам, коміксам.

Настілки стали частиною сучасної культури, в них із задоволенням грають дорослі та діти. Серед багатьох пропозицій можна знайти видання для всієї родини, великих компаній друзів, колег, одного-двох людей. Одні продумані та розроблені просто, діляться на короткі, швидкі раунди, інші займають кілька годин та потребують вдумливої ••стратегії.

Чим корисні настільні ігри

Ефект видання залежить від тематики, жанру, віку та кількості гравців. Насамперед це можливість не лише провести час разом, а й краще впізнати одне одного. Серед безлічі настілок завжди знайдуться відповідні для компанії, де потрібно ділитися на команди, взаємодіяти, домовлятися та змагатися з іншими, щоб виграти.

nastolnye-igry-poiasny-slovo-yuki-min

Настільні ігри для дітей спрямовані на розвиток низки корисних навичок, які потім стануть у пригоді у дорослому житті. Плануючи дії та ходи у стратегіях, дитина вчиться аналітично мислити, будувати плани та точно розуміти, коли вони будуть успішними. Настілки для найменших тренують пам'ять, допомагають швидше запам'ятати літери, цифри, кольори, геометричні форми.

Настільні ігри, що розвивають, тренують уяву і фантазію, допомагають проявити творчі здібності. Сучасні видання формують естетичний смак, оскільки їхньому оформленню приділяють багато уваги. Деякі є особливо цінними для колекціонерів, які захоплюються тими чи іншими сюжетами, жанрами. Настілка стане гарним подарунком до свята, адже не важко підібрати варіант за інтересами.

Які бувають ігри: як правильно вибрати

Наявні видання діляться на дуже багато різновидів, їх відрізняють за низкою критеріїв. Перше, на що звертають увагу – вік гравців він завжди вказаний на пакуванні. Це важливий критерій, адже для найменших випускають настілки, розібратися з якими вийде легко і швидко. Для дорослих – складніші, розраховані на кілька годин.

nastolnye-igry-mafia-vendetta-min

В інтернет-магазині YUKI можна купити настільну гру у різних жанрах. Шанувальники «Володаря кілець» або «Гри престолів» віддають перевагу фентезі з драконами, ельфами, гномами. Для дорослих – жанри хорор із привидами, вбивствами або 18+, де в процесі гравці дізнаються багато пікантних подробиць один про одного. Любителям розслідувань неодмінно сподобаються детективи, де загадковим убивцею може стати навіть хтось з учасників.

Існують і такі настільні ігри для всієї родини, колег, друзів:

  • економічні. Корисні, оскільки вчать планувати бюджет та правильно розпоряджатися фінансами. Одна з найпопулярніших у цьому жанрі – «Монополія», вона випускається в багатьох версіях, у тому числі на патріотичну, військову тематику;
  • військові. У них гравці формують власні армії, розставляють їх на полі битви проти інших учасників, планують битви та кампанії, щоб досягти, наприклад, тактичної переваги;
  • сімейні. Відрізняються простими, зрозумілими кожному за правилами, розраховані спілкування та об'єднання. При цьому майже в кожній присутні елементи суперництва, адже дітям важливо навчитися приймати поразки;
  • кооперативні. Розраховані на проходження у команді, тому їх часто використовують на корпоративах та ділових зустрічах. Передбачають позитивну взаємодію, коли гравці допомагають один одному, активно спілкуються між собою та разом обирають стратегію;
  • стратегічні. Тут потрібно продумувати свої ходи та дії наперед, грамотно планувати – лише тоді вдасться виграти. Нерідко ця тематика поєднується з економічною, фентезі чи військовою.

nastolnye-igry-strategii-yuki-min

Карткові ігри, аркади, інші настілки для всієї родини – це найцікавіший варіант дозвілля. Перш ніж вибрати видання в інтернет-магазині «ЮКІ», не завадить почитати відгуки, подивитися кількість гравців, час. Ціна залежить від наповнення, оформлення, тематики, призначення – наприклад, колекційні варіанти завжди коштують дорожче.

Поширені запитання

➡️ Які види настільних ігор існують?

Настільні ігри поділяються на кілька основних категорій: головоломки, стратегії, економічні ігри, бойові ігри, Рольові ігри та багато інших. Також, в залежності від вікових обмежень можуть бути ігри для дітей, для всієї родини або тільки для дорослих.

➡️ Які настільні ігри найпопулярніші у світі?

У рейтинг найпопулярніших настолок входять такі відомі ігри як Монополія, УНО, Джанга, Мафія і тд.

➡️ Які з них розвивають мислення і логіку?

Одні з кращих настільних ігор для розвитку мислення і логіки є шахи, "го", нарди, морський бій, ходилки і логічні головоломки.

➡️ Чи потрібні для настільних ігор спеціальні навички?

Ні, для більшості настільних ігор не потрібні спеціальні навички. Однак деякі ігри можуть вимагати певного рівня стратегічного мислення або знання правил.

➡️ Чи можна грати з друзями та всією родиною?

Так, настільні ігри ідеально підходять для того, щоб провести час з друзями і близькими. Багато з них мають прості правила і можуть бути адаптовані для гравців будь-якого віку та рівня досвіду.
Вгору