Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Брязкальця

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Одними з перших іграшок для новонароджених є брязкальця, їх важливість не слід недооцінювати, оскільки саме ці предмети допомагають дитині пізнати навколишній світ. Вони можуть бути віднесені до ключових перших іграшок для розвитку малюка з перших днів його життя. Основні навички, які дитина набуває спочатку — це концентрація уваги, вміння фокусувати погляд на предметі, а також вміння міцно схопити та втримати іграшку. Легше розвивати їх стає, купивши брязкальце для новонароджених.

Основні різновиди брязкальця

Наразі батькам представлений широкий асортимент іграшок для малюків:

  1. Підвіски для ліжечка та візочка. Вони можуть мати форму намиста або півкола і спеціальні кріпильні механізми. Маленькі фігурки прикріплюються до еластичної основи, призначені для маленьких дітей, які ще не можуть тримати іграшку в руках.

  2. Браслети. Вироби кріпляться до руки за допомогою м'якої липучки та виготовлені з текстилю.

  3. Прорізувачі. Багатофункціональні дитячі брязкальця, які допомагають полегшити дискомфорт при прорізуванні зубів та розвивають дрібну моторику та увагу. Вони часто мають присоски та використовуються під час годування, щоб привернути увагу дитини.

  4. Класичні брязкальця з пером. Вироби можуть мати різні форми, включаючи геометричні фігури, тварин, птахів та казкових персонажів.

briazkaltse-1

Важливо вибирати кілька різних типів брязкальця, щоб максимально захопити дитину та зацікавити захопливими іграшками.

Як підібрати ідеальне брязкальце

Оскільки дитина проводить з брязкальцем багато часу, важливо, щоб іграшка була безпечною та утримувала увагу малюка тривалий час. При виборі конкретної моделі слід звертати увагу на кілька ключових критеріїв:

  1. Якість матеріалу: виріб не повинен містити токсичних речовин, мати неприємний запах або використовувати шкідливі барвники. Віддавайте перевагу тільки тим брязкальцям, які мають відповідні сертифікати якості.

  2. Безпека конструкції: враховуйте, що маленькі діти часто намагаються все жувати, тому переконайтеся, що іграшка не має дрібних деталей, які можуть відірватися, а також гострих країв.

  3. Колір: яскраві іграшки здатні привернути увагу дитини, але будьте обережні з надмірно яскравими та кислотними відтінками, які можуть спричинити подразнення. Експерти рекомендують вибирати іграшки у кольорах веселки.

  4. Форма: переважними є цілісні брязкальця без отворів. Наприклад, кільця – зручні форми для утримання в руках малюка. Також зверніть увагу на вагу іграшки, враховуючи, що дитина багато часу проводитиме з нею.

Сьогодні купити брязкальця для немовлят можна з різних матеріалів: деревини, пластику, текстилю, з різноманітними формами. Однак їхня мета залишається незмінною — розвивати дрібну моторику, слух і зір малюка, а також викликати інтерес і позитивні емоції.

Вгору