Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Поїлки для дітей

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Дитячі поїльники — практичні та зручні аксесуари, які допоможуть вашому малюку навчитися пити самостійно. Завдяки спеціальному клапану рідина не виливається з чашки-непроливайки, що зберігає одяг сухим, а також заощаджує час на прибиранні. Основна вимога при виборі такого виробу — безпека для дитини. Дитяча чашка-поїльник має бути виготовлена ​​з якісних матеріалів, що не містять шкідливих для здоров'я дітей хімічних речовин. Бажано вибирати міцні вироби, що не б'ються, з гладкою формою, щоб дитина не могла їх пошкодити.

Виробники дитячих товарів пропонують різноманітні поїльники залежно від віку та потреб. Для найменших підійдуть моделі з м'яким носиком. Вироби із твердим носиком призначені для дітей, у яких вже почали прорізуватись зуби. Існують варіанти з ручками, без них та універсальні моделі з можливістю зняття ручок. Також доступні чашки-поїльники й з трубочкою, що забезпечує рівномірний потік рідини. Вибір непроливок для дітей представлений у різних колірних варіантах, для дівчаток та хлопчиків.

Різноманітність чашок-непроливок для дітей

Сьогодні на ринку представлені різні типи дитячих поїльників:

  1. Тренувальний (навчальний): призначений для немовлят віком 3-4 місяці. Він спроєктований з урахуванням зручності захоплення пляшечки малюком. Цей тип поїльника оснащений м'яким «носиком», який може бути замінений на смочок за потребою. Прозорий матеріал дозволяє контролювати рівень рідини усередині поїльника. Завдяки клямці на кришці, його зручно брати з собою на прогулянку.

  2. Поїльник-непроливайка: оснащений спеціальним клапаном, який запобігає виливанню рідини. Він призначений для дітей віком більше ніж пів року. Широкий вибір форм і кольорів дозволяє вибрати поїльник, який сподобається вашому малюку. Термопоїлки: можуть зберігати температуру рідини до 2 годин.

  3. Поїльник для дітей із трубочкою: позбавлений носика, але замість нього має зручну багаторазову соломинку, яка закривається кришкою або ковпачком.

дитячий-поїльник-непроливайка-1

Придбати поїльник для дітей можна в магазині ЮКІ у різних варіаціях конструкції та кольорів.

Як підібрати поїльник

Щоб успішно придбати поїльник для дитини, варто звернути увагу на низку ключових елементів:

  1. Зовнішній вигляд: важливо, щоб виріб мав ручки або був обтічної форми, щоб малюк міг тримати його самостійно. Прозорий матеріал дозволяє батькам контролювати рівень рідини усередині, запобігаючи заковтуванню повітря дитиною. Крім того, виріб має бути легким у догляді.

  2. Носик: може бути м'яким або твердим. М'який носик підходить для найменших, допомагаючи їм перейти від грудного годування чи смочка до поїльника. Жорсткий призначений для дітей старше 6 місяців, які вже мають зуби.

  3. Ковпачок: служить захистом для носика або трубочки від попадання пилу та бруду.

  4. Ручки: можуть бути суцільними чи роздільними, гострими чи тупими.

  5. Об'єм: вибір залежить від віку малюка та частоти використання. Деякі моделі мають шкалу об'єму збоку.

Деякі виробники пропонують купити чашку-непроливайку зі знімними носиками.

Вгору