Графік роботи:

Контакт центру 09:00 - 20:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Пупси

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Ляльки-пупси для цікавих ігор у дочки-матері

У віці від 3 років дівчатка починають імітувати поведінку та вчинки дорослих, особливо мами. У них виникає потреба піклуватися про іграшки, годувати та одягати їх. Для ігор у дочки-матері з подружками або самостійно призначені ляльки-пупси, зовні схожі на новонародженого малюка

Це зменшена копія дитини, у неї рухаються ручки та ніжки, заплющуються і розплющуються очі. В інтернет-магазині YUKI представлені моделі у вигляді хлопчиків та дівчаток у комплекті з пляшечками, смочками для годування, крихітними тваринами, ліжечками та іншими аксесуарами. Їх купають, одягають, укладають спати, возять у візку.

Чим корисні ігри з пупсами

Завдяки реалістичному дизайну лялечок та безлічі доповнень у комплекті процес стає більш реалістичним. Пупси відрізняються від Барбі, адже за їх допомогою дівчинка зможе задовольнити материнський інстинкт, навчитися дбати про інших. Нерідко малюки прив'язуються до іграшкової дитини, сплять з нею поруч, беруть її з собою до дитячого садка.

lialka-pups-yuki-1

Ляльок, що імітують новонароджених, залучають у сюжетних іграх із годуванням, купанням, вихованням. Вони розвивають уяву та фантазію, допомагають будувати причинно-наслідкові зв'язки, вигадувати власні історії. Купити пупса варто дівчинці й для емоційного розвитку, адже під час гри діти переживають радість чи смуток, дивуються, веселяться, лякаються, непокояться.

Крім того, іграшки-дітки сприяють швидкій соціалізації – маючи такого «малюка» у своєму арсеналі, дівчинці буде простіше познайомитися та розпочати гру з іншими. У процесі не просто відпрацьовуються навички догляду, а й почуття відповідальності, власні обов'язки. Наслідуючи батьків, діти швидше почуваються дорослими.

Як правильно вибрати

Пупс – іграшка яка випускається у великій різноманітності видів. Вона може бути як простою, так і інтерактивною, тобто, плакати, видавати елементарні звуки (агукати), навіть ходити на горщик або їсти. При виборі звертають увагу на:

  • матеріал. Виробники використовують вініл для тулуба, також бувають м'яконабивні моделі;
  • вік дитини. Більшість моделей призначені для дівчаток від 3 років, оскільки молодші ще не асоціюватимуть його з новонародженим і можуть необережно зламати або вирвати волосся;
  • безпека. Мається на увазі відсутність у виробі гострих, жорстких елементів, неприємного запаху. Матеріали для виготовлення мають бути гіпоалергенними, одяг – з натуральних тканин.

lialka-pups-yuki-2

Особливо подобаються дівчаткам інтерактивні іграшки, які в асортименті можна підібрати в інтернет-магазині «ЮКІ» та замовити з доставкою по Україні. Це пупсики, які вміють купатися у теплій воді з милом, пити, пісяти, плакати. Моделі відрізняються за розміром, серед них є дуже маленькі, так і близько 40-45 см.

Поширені питання

➡️Чим пупс відрізняється від звичайної ляльки?

Такі лялечки теж виконані реалістично, подібно до популярних Барбі та ЛОЛ. Але зовні це не підліток, а малюк, який ще не вміє чи тільки вчиться ходити. Його потрібно годувати, купати, міняти підгузок.

➡️Що таке інтерактивний пупс?

Так називається лялька, яка не просто лежить, рухає руками, ногами та заплющує очі. Вона «уміє» розмовляти, внаслідок чого дитині буде цікавіше взаємодіяти з нею під час гри. Інтерактивні моделі як живі, адже вони також їдять, п'ють, плачуть, ходять на горщик.

➡️Які аксесуари знадобляться для ляльки-пупса?

Щоб зробити процес гри реалістичним, варто придбати смочок – зовні іграшкові нічим не відрізняються від справжніх. У комплекті також передбачені пляшечки для годування, ванни для купання, як і для Барбі, можна шити, купувати одяг, шапочки, пінетки та багато іншого.

➡️Чи є пупсики для дітей віком до 3 років?

Так, можна купити ляльку-пупса і для дитини віком від 1 року, але спочатку вона використовуватиметься більше як сувенір, прикраса, ніж предмет для ігор. Випускаються також «малюки», з якими буде цікаво дівчаткам від 2 років, у комплекті з горщиком, пляшкою, підгузками, смочком.
Вгору